ŠKOLNÍ AKADEMIE – 30 LET OD ZALOŽENÍ ŠKOLY

6.6.2015 Vyp Od rkaleta

Povedlo se!!! Nebojím se takto emotivně prezentovat svůj závěr z proběhnuvších akcí v minulém týdnu. Naše škola oslavila 30 let existence opravdu se ctí a důstojností.

Ve dnech 3.-5.6. 2015 mohla orlovská veřejnost sledovat, jaké máme na naší škole šikovné děti a učitele. Všichni svorně vytvořili pestrý program, kterým se blýskli před širokou veřejností, rodiči, ale i vrstevníky z celé Orlové. Samozřejmě nechybělo profesionální  natáčení, zvučení a organizace.

Ohlasy na naši akademii zaznamenávám stále a nutno podotknout, že VŽDY pozitivní. A já se pýřím a tetelím blahem, protože jsem součástí toho všeho. Jsem na naše žáky pyšná. Z akademie je vytvořen záznam, který bude navždy dokazovat, že má slova a  hodnocení nejsou nikterak nadsazená. Budeme mít možnost znovu a znovu sledovat vydařené vtipné vstupy našich moderátorů, energické tanečky dívek i hochů všech věkových kategorií, jímavé tóny písní našeho početného,,sboru“, ale i profesionální výstup sólistky, precizní instrumentální přednes klavírní hudby, nápadité kreace našeho ,,baletního souboru“ a především erupci nadšení všech účinkujících.

Nemalý obdiv náleží i vyučujícím, bez kterých by takto organizačně náročná akce nemohla vzniknout.

Mgr. Barbara Tyrajová

http://kestudance.rajce.idnes.cz/Akademie_30_let

Facebooklinkedin