Městské kolo ve vybíjené – I. stupeň

2.4.2015 Vyp Od rkaleta

26.3.2015 se na ZŠ K. Dvořáčka uskutečnilo jako každoročně MK ve vybíjené žáků              5. ročníků. Naše škola vyslala družstvo složené z chlapců a dívek z 5.A a 5.B. Celkem se zúčastnilo 8 škol z Orlové a okolí.

Do naší skupiny byla nalosována silná družstva ZŠ K.Dvořáčka (domácích), ZŠ Mládí a Petřvaldu. A hned v prvním utkání jsme nedokázali Petřvald porazit. Tady, ale naše porážky skončily. Ve druhém utkání jsme rozdrtili ZŠ Mládí a nakonec  jsme v nádherném zápase porazili i domácí tým ZŠ K. Dvořáčka. Ale ani to nestačilo a ve skupině jsme skončili podivuhodně třetí.

V zápasech s Dolní Lutyní a znovu ZŠ Mládí neměli soupeři šanci a byli vysoko poraženi. Celkový výsledek neodpovídal předvedené hře, ale je to jen sport. Z pěti utkání čtyři výhry a jedna prohra a nakonec z toho bylo jen páté místo.

Co je možná důležitější? Velmi vzorné a slušné chování našich žáků ve hře i o přestávkách. V tomto směru reprezentovali naší školu žáci 5.ročníků víc než výborně.

Děkujeme tedy i přes neúspěch těmto žákům: A.Krutiokovi, D.Tarabovi, D.Halašovi, J.M.Klusovi, D.Solichové, N.Pánkové, K.Novákové, T.Bolfovi, Z.Kalinové, S.Šustkové, G.Gorolové a především Matěji Zelníčkovi, který si na hřišti zřídil doslova střelnici a nemilosrdně vybíjel jednoho soupeře za druhým.

Mgr. Martin Ošelda

Facebooklinkedin