Úspěšné sportovkyně ze 4. A

10.11.2019 Vyp Od rkaleta

Jsou šikovné nejen ve škole, ale výborné výsledky dosahují i na poli sportovním. Sport je pro ně naplněním volného času, formou zábavy i relaxací. Přináší jim rovněž zdokonalení nejen tělesné, ale i psychické kondice.

Barborka Káňová je členkou „Judo clubu“ Orlová. V říjnu obsadila 2. místo Krajském přeboru ČR v Ostravě, 2. listopadu vybojovala rovněž 2. místo v kategorii „Mláďata“ v Malé ceně Bohumína.

Hanka Vavříčková a Adrianka Majetná reprezentují Slezan Orlová ve volejbalu. Začátkem listopadu se zúčastnily Oblastního turnaje v minivolejbalu v Ostravě, kde v barevném minivolejbalu dvojic vybojovaly krásné 3. místo.

Sestry Valerie a Viktorie Truhlářovy začínaly s badmintonem v r. 2017. Jsou členkami „Kabal teamu“ Karviná. Od té doby se umisťují na předních místech na turnajích v Ostravě a Karviné, z nichž si už přivezly spoustu medailí. Na posledním turnaji v Opavě skončila Valerie na 1. místě a Viktorie obsadila 4. místo. V neděli 10. 11. se v Karviné konal 1. ročník badmintonového turnaje „Karvinský Ťampala“, kde holky opět bodovaly a skončily na 1. a 2. místě.

Všem děvčatům gratulujeme a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

                       Mgr. Vlasta Kramná, tř. učitelka

Facebooklinkedin