Ozdravný pobyt – Dům sv. Josefa – 10.6. – 15.6.2018

25.6.2018 Vyp Od rkaleta

Vybraní žáci tříd 7.A, 7.B a 8.A se v druhém červnovém týdnu zúčastnili ozdravného pobytu na horské chatě Dům sv. Josefa na Gruni. Hned po příjezdu byly děti rozděleny do 4 týmů, ve kterých pak po celý týden proti sobě soutěžily. V pondělí se žáci zúčastnili vycházky na Bílý kříž, kdy si poprvé a naposled užili slunečného počasí. Zbytek týdne už nám počasí příliš nepřálo, proto byla většina zbylých dní v duchu společenských a vědomostních soutěží. Chvíle bezdeští byly využity k soutěžím, sportovním turnajům a bojovým hrám v přírodě.

Večerní program většinou probíhal formou vědomostních soutěží, diskoték a karaoke. V úterý jsme se vydali na krátkou procházku okolím, kde mezi sebou týmy soutěžily v bojových soutěžích. Odpoledne pak proběhl turnaj ve vybíjené. Středeční den jsme strávili především uvnitř chaty, kdy mezi sebou týmy soutěžily ve vědomostních soutěžích. Ve čtvrtek se počasí mírně zlepšilo, proto jsme den využili sportovněji a utkali se ve fotbalovém turnaji. Odpoledne pak bylo věnováno opékání párků (kvůli nepřízni počasí, v troubě). Poslední večer si děti opět užily diskotéku a karaoke. Na závěr nemohla chybět ani stezka odvahy. V pátek nám konečně vysvitlo slunce, tudíž jsme, kromě balení, věnovali volné chvíle sportovním aktivitám.

Děkuji jak dětem – za skvělý týden na horách, který, věřím, že si i přes nepřízeň počasí užily; tak kolegům – za skvělou spolupráci a bezproblémové zvládnutí veškeré organizace.

F. Janík

Pole pro přílohy
Facebooklinkedin