Na výstavě

11.11.2018 Vyp Od rkaleta

Hodina pracovních činností se stala dobrou příležitostí k návštěvě Výstavy spolkové a klubové činnosti, jejíž třiadvacátý ročník se uskutečnil koncem tohoto týdne v Domě kultury v Orlové. Výstava nabízí pestrou podívanou. Svou činnost zde prezentují spolky a kluby nejen z našeho města, ale i partnerských měst z Polska a Chorvatska. Je zde možno prohlédnout si úspěchy různých sportovních oddílů, načerpat informace, jak lze efektivně trávit volný čas, ale i nakoupit různé rukodělné výrobky, pečené dobrůtky, medové výrobky a mnohé další. Některá stanoviště nabízela dětem možnost vyzkoušet si plnění rozmanitých úkolů spojených s drobnou odměnou. Velmi se nám líbila výstava dobových kočárků, vystavená loď, ukázka první pomoci, výstavka kaktusů, drůbeže, králíků a holubů.

Po celou dobu návštěvy jsme se snažili získat správné odpovědi na otázky, které jsme obdrželi při vstupu do DKMO a které souvisely s nedávným 100. výročím republiky.

S velkým nasazením se nám podařilo na všechny otázky správně odpovědět a teď nezbývá věřit, že se při losování na nás usměje štěstí a podaří se nám získat některou ze zajímavých odměn, což bychom si velmi přáli.

                   Žáci 5. A a Mgr. Vlasta Kramná

Facebooklinkedin