DEN TŘETÍ

DEN TŘETÍ

22.5.2013 Vyp Od rkaleta

Postřehy účastníků celodenního výletu k prameni řeky Moravy a na vrchol Králického Sněžníku:

Šli jsme dlouho do kopce a z kopce. Pěkný výhled, náročný terén. Pili jsme vodu z pramene řeky Moravy. Navštívili jsme Staré Město na Moravě. Vzduch je krásně čistý. Cestou jsme minuli 13 informačních tabulí a také hodně turistů. Viděli jsme Praděd.

Bylo to super, šli jsme přes nějaké křáky a nakonec jsme došli do města. Všichni byli s cestou spokojeni a úspěšně ji absolvovali, dokonce se to povedlo i bez úrazů!

Velké listnaté a jehličnaté stromy, splav, autobus, i přes nadávky jsme to všichni zvládli, dobrovolně bychom tam nešli, kluci padali na kopci.

Dneska jsem si to moc užil, ušli jsme mnoho kilometrů, ale poznali jsme přírodu, celou jesenickou krajinu, měli krásné výhledy a přineslo nám to krásné zážitky. Je to tady bezva všechno.

Dneska jsem si to užila, i když jsme urazili spoustu kilometrů, stálo to za to. Dnešek byl úžasný!

I když byla cesta velmi náročná, byla bezvadná. Spoustu lidí bolí nohy a jsou spálení od sluníčka, ale máme spoustu nových zážitků.

Výstup na Králický Sněžník nás totálně zmohl, ale výhled stál za to. Jsme šťastní, že jsme přežili!!! Největší radostí dne byl příjezd autobusu, který nás konečně dostal pryč.

PS: SLON BYL KRUTÝ

Krásný výhled, dobrá pitná voda, provětrání. Všechny nás ale bolí nohy, byla zima i teplo, žádný záchod, kameny všude!

Mnoho dělostřeleckých a kulometných bunkrů. I přes namáhavou cestu, i když jsem zvyklý, to stálo za to. Líbila se mi socha sloníka a výhled byl úžasný.

Redakce – není co dodat. Necenzurováno.

Facebooklinkedin