Den se skřítkem Podzimníčkem

29.11.2020 Vyp Od rkaleta

V přírodě se o sebe zvířátka musí postarat sama. Dělají si zásoby ,aby přežila zimu. O ty naše ve školním ZOO koutku se v měsíci říjnu postarali žáci z 1.A. A dřív,než se uzavřely školy,stačily jim nanosit hromadu dobrůtek,na kterých si pochutnali nejen králíčci,ale  také křečci,pískomilové, osmáci, andulky, morčata a želvy.

Za všechna zvířátka bych chtěla touto cestou poděkovat žáčkům a jejich rodičům. Díky nim si výše zmiňovaná zvířátka pochutnala na čerstvé mrkvičce, jablíčku,andulky s chutí sezobaly ptačí zob,hlodavci se zakousli do přinesených dobrůtek a s plnými bříšky se zavrtali do sena.

A protože je pro některé žáky již škola otevřená,využili jsme toho a šli se na zvířátka v našem školním ZOO koutku podívat a s některými si i pohrát.

Aby byl den ještě příjemnější,provázel nás po celou dobu skřítek Podzimníček,který dohlížel na férové soutěžení v hodinách matematiky a jazyka českého. Na to,jak takový skřítek vypadá,se můžete podívat ve  fotogalerii. Žákům se podařilo ubrouskovou technikou přenést jeho podobiznu na okrasnou dýni,kterou si za odměnu odnesli domů.

                                                                                                        Mgr. Andrea Zámišková

Facebooklinkedin