9.A se loučí se školou

10.6.2021 Vyp Od rkaleta

Ahoj školo,

je to tady, po devíti letech přišel čas se s tebou rozloučit. Vstoupili jsme do tebe v roce 2012 plni obav a očekávání. Dostali jsme tu nejhodnější paní učitelku Anatoli Březnou a brzy si našli kamarády. Poté se nás ujala paní učitelka Alena Szczepanská.

Na první stupeň vzpomínáme rádi, na pečení dortu ve škole, na výlet třeba na Hukvaldy. Největším zážitkem pak byla naše účast v roli diváků při natáčení pořadu Dějepic. Na Karla IV. určitě nikdy nezapomeneme.

Přechod na druhý stupeň byl složitý, museli jsme se vyrovnat s tím, že máme spoustu nových předmětů a učitelů. Starala se o nás třídní učitelka Hana Dumbrovská. Bylo nám moc líto, že odešla ze školy, když jsme byli v 8. třídě. Devítkou nás pak provedla naše současná třídní učitelka Radka Bednarzová. S tou jsme si užili spoustu legrace. Rádi budeme vzpomínat na všechny učitele, ale hlavně na paní učitelku Radku Václavíkovou a Dagmar Murovou.

Brzy se rozejdeme na různé střední školy, proto bychom chtěli poděkovat za devět krásných let a moc se těšíme na všechna budoucí shledání.

Na základě žákovských prací sepsala Mgr. Radka Bednarzová

IMG_0919

Facebooklinkedin