Zpráva z lyžařského kurzu

26.2.2014 Vyp Od rkaleta

V neděli odpoledne jsme konečně vyrazili na letošní lyžák. Po příjezdu na hotel Mesit jsme byli mile překvapeni pěkným ubytováním, výbornou stravou a příjemným personálem.

Vzhledem k nepříznivým sněhovým podmínkám se rozhodli naši instruktoři prozkoumat terén v několika lyžařských areálech. Dokonce použili koloběžky. V letošním roce se rozhodli pro výuku ve ski areálu U Sachovy Studánky. Na sjezdovku nás vozí hotelový skibus.

V pondělí jsme vyrazili na svah. Díky našim vynikajícím instruktorům, učitelům R. Kalety, R. Václavíkové a M. Starostky, všichni zvládáme začátky lyžování nebo snowboardingu a pokročilí se ve svém umění zdárně zdokonalují. Na svahu je dobrá nálada, stíháme i zpívat a tančit. Je to bezva.

Skvělé bylo, že nás navštívil i náš instruktor z minulého roku Michal a piloval s námi obloučky. Volný čas na hotelu trávíme v bazénu, herně a blízkém okolí. Úterní den jsme s radostí zakončili diskotékou. Ve středu jsme měli odpočinkový den s procházkou. Cestou jsme si užili spoustu legrace, hlavně u hry „klíště“. Kdybychom měly dosavadní pobyt shrnout do jediného slova, bylo by to „ÚŽASNÉ“.

 Za všechny účastníky kurzu – Melánie, Martina, Nikola, Monika a Veronika

Facebooklinkedin