TÚRA NA VELKÝ STOŽEK

9.6.2015 Vyp Od rkaleta

TÚRA NA VELKÝ STOŽEK se vyvedla, zdolali ji úplně všichni. Dokonce byli mnozí i po návratu plní sil, a to nejen po dobrém obědě (řízky máme rádi všichni), a klidně pokračovali ve sportovních aktivitách. Důležité! V předpovědích vyhrožovali odpoledními dešti, ale my jsme měli objednáno hezky, tak bylo hezky. Slunečno, teplo a k tomu dobrá nálada.

Velín

PANÍ UČITELCE MUROVÉ

Dobrý den, paní učitelko! Vaše nejskvělejší, nejúžasnější, nejlepší a nejoriginálnější třída vás zdraví z Beskyd. Je nám líto, že tu s námi nemůžete být a že jste nemohla s námi absolvovat čtrnáctikilometrovou túru. Taky musíme pochválit kluky naše i z áčka za totální vítězství v nohejbalu. Navíc jsme bodovali ve společenské hře, kterou vymyslely holky z áčka. Měli jsme za úkol vymyslet co nejrychleji písničky, ve kterých měla zaznít daná slova. Moc nám chybíte a těšíme se na vás.

Vaše 9.B

PANÍ UČITELCE OCIEPKOVÉ

Dobrý den paní učitelko, chybíte nám a je nám líto, že jste s námi nemohla zdolat 14 km túru. Trochu vám závidíme, že jste v klídečku ve škole a nemusíte se tady s námi potit. Neustále nám lžou ohledně počasí. Například dneska zazněla věta ,,Vemte si pláštěnky, určitě bude pršet!“ asi 10x. Ve skutečnosti svítí sluníčko a všichni litujeme, že jsme si vzali bundy. Teď po vydatném řízkovém obědě ležíme na pokoji a odpočíváme. Všichni Vás pozdravujeme, máme moc rádi a těšíme se na příští týden ve škole.

Vaše 9.A

Facebooklinkedin