Recitační soutěž – školní kolo

27.2.2020 Vyp Od rkaleta

25. února se konala soutěž v přednesu básní. Žáci měli trošku trému, ale zároveň se těšili na svá vystoupení. Nejdříve recitovaly děti v 1. kategorii / 2. a 3. ročník /. Jejich vystoupení bylo doprovázeno velkým potleskem. Tentokrát jsme měli pouze 6 soutěžících, 2 děti, bohužel, onemocněly. A kdo tedy vyhrál?

1.místo – Simona Válková ze 3.A, 2. místo – Kristýna Zapletalová ze 2.B, 3.místo – Liliana Gráfová ze 2.A, 4.místo – Petra Przybylová ze 3.A

Po rozdání diplomů a malých dárečků jsme se pustili do druhého kola soutěže.

Ve 2. kategorii  / 4. a 5. ročník /  jsme měli celkem 12 soutěžících. Jejich básně byly trochu delší a náročnější na přípravu. Recitovali skvěle a bylo vidět, že svá vystoupení prožívají s velkými emocemi. Kdo nakonec zvítězil?

  1. místo – Kristýna Schmidová ze 4. A
  2. místo – Natálie Novotná z 5.B
  3. místo – Beata Ptáčková ze 4.A
  4. místo – Adriana Majetná ze 4.A

Opět se rozdávaly diplomy a dárečky.

Všem děvčatům gratulujeme! 1. a 2. místo je s postupem do městského kola, které se koná ve čtvrtek 27. února 2020 v DDM v Orlové. Přejme jim hodně štěstí, ať se jim recitace opět povede!

Chtěla bych ještě moc pochválit všechny paní učitelky, které děti na soutěž velmi pěkně připravily a také byly v porotě našeho školního kola.

Mgr. A. Szczepanská

Facebooklinkedin