Pohár rozhlasu

4.5.2016 Vyp Od rkaleta

Dne 4. 5. 2016 se vybraní žáci II. stupně zúčastnili prestižního atletického závodu-  POHÁRU ROZHLASU, jenž se každoročně koná v areálu tamní základní školy. Disciplíny, které měly prověřit zdatnost žáků, byly: sprint na 60m, hod míčkem, vrh koulí, skok daleký, skok vysoký, vytrvalostní běh a štafeta 4x60m. Bohužel závodníkům počasí moc nepřálo, ale i přesto se naši žáci poprali statečně s podmínkami i se soupeři dalších sedmi základních škol z okolí. V kategorii mladších žákyň se dívky celkově umístily na třetím místě.

Individuální úspěchy: 1. místo: Gabriela Gorolová v hodu míčkem, 1. místo: Aneta Gebková ve skoku vysokém.

V kategorii mladších žáků se hoši umístili na čtvrtém místě. Individuální úspěchy: 2. místo: Matěj Zelníček v hodu míčkem.

Starší žákyně získaly poslední, 8 místo. Individuální úspěchy: 1. místo: Nikola Kupcová ve skoku dalekém.

Starší žáci si za své výkony nakonec vysloužili 5.místo.

Radost nám svými výkony udělal Tomáš Kříž, který získal ve vrhu koulí 2.místo a ve skoku vysokém si suverénně doskočil pro příčku nejvyšší.

Děkujeme všem sportovcům za vzornou reprezentaci školy a budeme se připravovat na další atletické závody, které se budou konat 12.5. v Lutyni.