Opékaní párků a sportovní den 5.B

24.6.2021 Vyp Od rkaleta

Dlouho očekávaný den, kdy jsme se chtěli rozloučit společně s rodiči s prvním stupněm naší základní školy nastal. V pátek odpoledne dne 20.6.2021 jsme se sešli v areálu naší školy a od tří hodin jsme začali s dětmi chystat vše potřebné. Nejdůležitější bylo posezení pro rodiče a ohniště.

Střelnice pro vzduchovky, instalace klecí se zvířaty ze školního zookoutku do areálu školy a především napuštění bazénu bylo hotovo a pak už jsme čekali na rodiče, kteří se dostavili v hojném počtu.

Velký den mohl začít!

Soutěž ve střelbě ze vzduchovek, oblíbené skákání do žíněnek anebo velká vodní bitva s balonky se dětem i rodičům moc líbila. Na řadu přišlo i opékání špekáčků na kterých si pochutnali úplně všichni. Nechyběl i přímý přenos fotbalového utkání naší reprezentace. Zábavné odpoledne se i přes nadměrné horko vydařilo, ale bohužel bylo pro Opékaní párků a sportovní den 5.Břídu 5.B poslední.

Děkujeme vedení školy za umožnění realizace této akce, také všem rodičům, kteří různými způsoby pomohli a přispěli svojí dobrou náladou ke spokojenosti dětí.

                             Mgr. Martin Ošelda a kolektiv žáků 5.B

Facebooklinkedin