Okresní kolo vybíjené Havířov – mladší žákyně 6. a 7. tříd

8.4.2016 Vyp Od rkaleta

Žákyně 6. a 7. tříd se včera 7.4.2016 účastnily okresního kola ve vybíjené. Soutěž se tentokrát konala v Havířově. Děvčata se celých 14 dní od postupu z městského kola poctivě připravovala. Tréninky navíc se jim vyplatily. Po opravdu těžkých zápasech obsadily v konkurenci 6 dalších škol krásné druhé místo. Příčka nejvyšší jim utekla o jedinou vybitou hráčku. V mých očích však zvítězily na plné čáře. Hru i celou atmosféru závodů si hezky užily.

Opět hrály čistou a ,,fair play,, hru, ke které se je snažíme ve škole vést , po celou dobu soutěže se slušně chovaly a byly opravdu velmi ukázněné. Za kabinet TV děvčatům děkuji za vzornou sportovní i morální prezentaci školy.

Hráčky: Veronika Regecová, Natálie Svobodová, Mariana Urbánková, Markéta Černoušková, Anna Gabzdylová, Kateřina Bařínová, Lucie Matějovičová, Gabriela Gorolová, Zuzana Kalinová, Klára Rybová, Dominika Solichová, Karolína Nováková  (postup z městského kola pomohly vybojovat Kristýna Weglarzová, Natálie Wavreczková, bohužel na okres mohlo jen 12 dívek).

Mgr. Radka Václavíková

Facebooklinkedin