Na Studánce zase trochu moderněji

23.1.2018 Vyp Od rkaleta

Na přelomu roku jsme pořídili do naší školní kuchyně Ke Studánce 1050 nový konvektomat a myčku černého nádobí. Původní spotřebiče, které zde byly nainstalovány v rámci rekonstrukce v roce 2007, byly již značně poruchové a jejich provoz byl drahý. Oba jsou však nenahraditelnou pracovní silou v kuchyni při přípravě stravování nejen pro žáky, pedagogy a další zaměstnance školy, ale také pro zajištění celodenní stravy na výdejnách třech orlovských mateřských škol. Díky chutnému a pestrému jídelníčku máme řadu strávníků z okolních firem a ordinací, stále k nám docházejí pro obědy také bývalí kantoři a zaměstnanci v seniorském věku.

Připravená jídla v novém konvektomatu Retigo Vision mají perfektní barvu, jsou šťavnatá, křupavá a zdravě připravená s minimem přidaného tuku. Také myčka černého nádobí Colged s celonerezovým dvouplášťovým provedením s elektrickým ovládáním je významným pomocníkem našich kuchařek.

Chtěli bychom jménem vedení školy, pedagogů, zaměstnanců, kuchařek, žáků a všech spokojených strávníků poděkovat městu Orlová za poskytnutí účelových investičních prostředků, odboru městských financí a školství za spolupráci a v neposlední řadě místostarostce Ing. Jenćmionkové za ochotu a zájem při finančním řešení výměny obou spotřebičů, které pomohly zmodernizovat naši školní kuchyň.

Ing. Zdeňka Valová, ekonom školy

 

Facebooklinkedin